Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1800 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 92447 Zangenstein (C/Mül)

Zlecenie do małżeństwa od już !!!

Kobieta 88 lat, 160 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pani choruje na artrozę, osteoporozę, nadciśnienie i nowotwór, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku i jest w miarę samodzielna. Z usposobienia jest osobą cierpliwą i sympatyczną.

Mężczyzna 94 lata, 170 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch/wkładek). Porusza się trochę przy balkoniku, a trochę na wózku, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Codziennie przychodzi Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne. Podopieczny jest cierpliwy i sympatyczny.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. W łazience jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 76327 Pfinztal (SL/Bac)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki mężczyzna 84 lata, 170 cm wzrostu, 66 kg wagi. Pan ma problemy ze wzrokiem, choruje na nowotwór, lekką demencję, częściowe nietrzymanie moczu i jest w stanie po wylewie. Porusza się trochę przy balkoniku, a trochę na wózku. Nie ma tutaj dźwigania, a jedynie pomoc/ asekuracja podopiecznego. Noce są przespane, podopieczny ma spokojne i uprzejme usposobienie. Codziennie przychodzi Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne oraz podaje lekarstwa. Senior posiada łóżko pielęgnacyjne, mieszka w domu z ogrodem wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki, natomiast chętnie przekaże prowadzenie domu opiekunce. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia noworoczna; 74597 Stimpfach (C/Schm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia noworoczna; 24937 Flensburg (PS/Mee)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 98 lat, 168 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, niewydolność serca, ma problemy ze wzrokiem i słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku, samodzielnie korzysta z toalety. Senior potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach np. mycie, ubieranie. Podopieczny mieszka samotnie z kotem w domu (typu bliźniak) z ogrodem, w mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 28.12.2022 na 1 m-c; 1500-1700 EUR/m-c + premia noworoczna; 71522 Backnang (C/Fis)

Sprawdzone miejsce do małżeństwa:

Kobieta 95 lat, 160 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję oraz nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek). Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest osobą sympatyczną i cierpliwą, lubi rozmawiać.

Mężczyzna 94 lata, 174 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pan słabo widzi, choruje na lekką demencję (jedynie trochę zapomina). Porusza się przy balkoniku. Pan potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest osoba grzeczną i kulturalną.

Seniorzy mieszkają w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem, na obrzeżach miasta. Lubią grać w gry planszowe. Do dyspozycji opiekunki osobne całe piętro (mieszkanie: kuchnia, łazienka, pokój, salon itp.) Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Sprawdzone i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 28.12.2022 do 15.01.2023; 1300-1500 EUR/m-c + premia noworoczna; 72660 Beuren (Pr/Now)

Sprawdzone zlecenie na zastępstwo.

Do opieki kobieta 84 lata, 162 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, jest jeszcze w dużej mierze mobilna i samodzielna. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. mycie, ubieranie. Seniorka jest osoba cichą, sympatyczną i cierpliwą. Podopieczna mieszka samotnie w domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 02.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 51061 Köln (N/Bas)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 99 lat, 145 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, lekką demencję, nietrzymanie moczu, słabo słyszy i ma częściowy paraliż twarzy. Porusza się po domu przy balkoniku, a na spacery na wózku. Noce są przespane. Raz na dwa tygodnie przychodzi pani do sprzątania. Seniorka mieszka w domu wielorodzinnym z ogrodem, na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 02-03.01.2023 na ok 2-4 tygodnie; 1500 EUR/m-c; 76307 Karlsbad (SL/Mül)

Sprawdzone zlecenie na zastępstwo.

Do opieki kobieta 91 lat, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję (trochę zapomina) i nietrzymanie moczu. Porucza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC i wykonuje drobne czynności higieniczne takie jak np. mycie zębów. Noce są przespane. Seniorka jest sympatyczną i bezkonfliktową osobą, mieszka samotnie na wsi, w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 03.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71642 Ludwigsburg (C/Deu)

Nowe zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 158 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani słabo widzi, ma problemy ze słuchem, choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Porusza się przy balkoniku, jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie oraz krzesełko toaletowe. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie. Podopieczna jest osobą miłą i sympatyczną, jest też osobą głęboko wierzącą. Pani mieszka samotnie w mieszkaniu budynku wielorodzinnego na obrzeżach miasta. Do dyspozycjo opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 03.01.2023 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 74653 Ingelfingen (C/Fra)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki mężczyzna 95 lat, 161 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, nosi aparat słuchowy, choruje na nadciśnienie i nowotwór, jego stan jest ustabilizowany. Porusza się przy balkoniku lub o lasce, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu. Noce są przespane. Pan dwa razy w tygodniu chodzi do Tagespflege. Podopieczny jest osobą sympatyczną i cierpliwą, lubi rozwiązywać krzyżówki, układać puzzle i czytać gazetę. Mieszka sam w mieszkaniu budynku wielorodzinnego. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekuna (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 03.01.2023 na 2 m-ce; 1500-1700 EUR/m-c; 14482 Potsdam (PS/Spe)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 179 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, cukrzycę, jest po złamaniu kości udowej, ma rozrusznik serca i  problemy ze wzrokiem. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się tzn. konieczny jest transfer. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 04.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Lor)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, jest w stanie po udarze. Porusza się przy balkoniku, ma łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna jest osobą bardzo miłą i kontaktową. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 05.01.2023 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 89257 Illertissen (C/Pop)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 170 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na artrozę, reumatyzm i nadciśnienie, ma też lekką demencję i problemy z sercem. Porusza się przy balkoniku, czasem o lasce, wstaje z łózka całkowicie samodzielnie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy większej kąpieli, codzienną małą toaletę wykonuje sama. Seniorka jest rozmowną i towarzyską osobą, lubi czytać gazety i oglądać TV. Mieszka samotnie w domu typu bliźniak. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Dobre i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekuna (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 05.01.2023 na 1 miesiąc; 1400-1600 EUR/m-c; 76133 Karlsruhe (SL/Ste)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 99 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę, miewa migreny, jest po udarze i jest fizycznie osłabiona. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się, ustoi na nogach ale konieczny jest transfer. Seniorka ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz Lift w wannie. Podopieczna jest uprzejma, ma sympatyczne usposobienie, jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Lubi rozwiązywać krzyżówki i opowiadać o swojej rodzinie. Mieszka samotnie w mieszkaniu w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 10.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Ore)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 77 lat, jest po udarze i choruje na demencję. Podopieczna porusza się samodzielnie lub o lasce, potrzebuje jedynie pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka oraz pomocy przy ubieraniu i myciu. Seniorka słabo widzi i ma trudności z wysłowieniem się tzn. z doborem słów. Z usposobienia jest osobą nieśmiałą. Podopieczna 1x w tygodniu jest zabierana do Tagespflege i wtedy opiekunka ma dzień wolny, dodatkowo co drugi weekend czas wolny do uzgodnienia. Seniorka ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 12.01.2023 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 50937 Köln (N/Erb)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera (nie jest agresywna, nie jest uciekająca), ma problemy z pamięcią. Porusza się  samodzielnie, samodzielnie również jest w stanie się umyć i ubrać. Podopieczna jest bardzo miłą, energiczną i kulturalną kobietą. Mieszka sama. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, aby podać leki. Raz w tygodniu jest pod opieką Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 13.01.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Ehm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 90 lat, 165 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pan ma chorobę płuc, jest po udarze, choruje na artrozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu (w nocy korzysta z pieluch). Jest umysłowo sprawny, fizycznie osłabiony. Porusza się przy balkoniku, a na spacery na wózku. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Podopieczny potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Z usposobienia jest osobą cierpliwą i pozytywnie nastawioną do życia. Codziennie przychodzi Pflegedienst do nakładania rajstop uciskowych. Pan mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym na wsi, żona nie wymaga opieki.  Oboje lubią czytać i oglądać TV. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EURm-c; 76332 Bad Herrenalb (SL/Göt)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 160 cm wzrostu, 94 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na cukrzycę, serce, osteoporozę i artrozę. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka. Codziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych. Jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie. Seniorka jest osobą sympatyczną i wesołą. Mieszka samotnie w domu z ogrodem w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanko z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j. niem. dobry) od 15.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 67069 Ludwigshafen (SL/Hag)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 80 lat, 188 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma tez problemy z sercem. Pan jest umysłowo sprawny i fizycznie w miarę mobilny. Porusza się przy balkoniku. Jest łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu z podwórzem w dużym mieście. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 15.01.2023 na 1 miesiąc; 1400-1600 EUR/m-c; 71397 Nellmersbach (C/Fic)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny na zastępstwo.

Do opieki kobieta 94 lat, 155 wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nadciśnienie i serce (posiada zastawkę), ma nietrzymanie moczu i problemy z poruszaniem się- spowodowane wiekiem i przepukliną. Seniorka jest w stanie ustać na nogach, porusza się trochę przy balkoniku ale też na wózku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przesiadaniu się, jest osłabiona. Z usposobienia jest osobą sympatyczną i cierpliwą. Jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie, łóżko pielęgnacyjne oraz elektryczny Treppenmobile na schodach. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 15.01.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 70329 Stuttgart (C/Eis)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 166 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek higienicznych, a w nocy z pampersów). Pani słabo widzi i słyszy, ma też trudności z mową. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się i codziennych czynnościach np. przy myciu (jest podnośnik krzesełkowy w wannie). Jest osobą sympatyczną, cierpliwą i spokojną. Noce są przespane. Regularnie przychodzi do podopiecznej psychoterapeuta. Seniorka mieszka w mieszkaniu domu wielorodzinnego na obrzeżach miasta, w spokojnej okolicy i sąsiedztwie winnic. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 23.01.2023 na 6 tygodni/ 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71404 Korb (C/Buf)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 92 lata, 172 cm wzrostu, 78 kg wagi. Pan choruje na alzheimera (łagodny przebieg choroby, bez agresji, bez tendencji do uciekania) i słabo słyszy. Porusza się całkowicie samodzielnie. Samodzielnie myje się i ubiera, nie potrzebuje pomocy przy tych czynnościach. Podopieczny lubi oglądać TV, rozwiązywać krzyżówki i grać w różne gry. Pan ma spokojne usposobienie, ale jest zapominalski i trochę jak mała dziecko, które trzeba mieć na oku. Noce są przespane. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego (w kamienicy). Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 23.01.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76287 Rheinstetten (SL/Was)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 87 lat, 48 kg wagi, 156 cm wzrostu. Pani choruje na zaawansowaną demencję tj. ma duże problemy z pamięcią i orientacją, jest mało kontaktowa, "ma swój świat". Pani jest z usposobienia spokojna i nieszkodliwa, korzysta z pieluch. Porusza się na wózku, jest w stanie z pomocą opiekuna wstać i się przesiąść. Na miejscu są dostępne wszelkie pomoce. Podopieczną należy karmić. Seniorka mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który jest całkowicie zdrowy, nie wymaga opieki. Pan jest pomocny przy żonie, jest osobą spokojną i ugodową. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane- ale nie konieczne prawo jazdy.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 24.01.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71573 Allmersbach (Wut)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Mężczyzna 93 lata, 172 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pan słabo słyszy, choruje na cukrzycę, ma problemy z sercem i nadciśnieniem oraz nietrzymanie moczu (wkładki), jest umysłowo zdrowy. Porusza się trochę przy balkoniku, ale w większości na wózku. Jest w stanie sam się przesiadać na wózek, konieczna jest lekka pomoc oraz asekuracja (również podczas chodzenia).

Kobieta 87 lat, 155 cm wzrostu, 57 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna i jeszcze w miarę samodzielna. Porusza się przy balkoniku.  Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym. Są sympatycznymi osobami. Mają łózko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 26.01.2023 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 73433 Aalen (C/Sor)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Seniorka mieszka samotnie w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71549 Auenwald (C/Dus)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 163 cm wzrostu, 56 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna i fizycznie w miarę mobilna. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Seniorka ma sympatyczne usposobienie, lubi czytać i oglądać TV. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 29.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 21224 Rosengarten (PS/Kre)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 87 lat, 165 cm wzrostu, 58 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na serce, nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek) i ma problemy z ciśnieniem i prostatą. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łózka. Podopieczny mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry + prawo jazdy) od 30.01.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 70192 Stuttgart (C/Lur)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 80 lat, 178 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na demencję oraz nietrzymanie moczu. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu oraz chodzeniu (senior aktywnie pomaga, konieczny jest jednak transfer). Senior mieszka wraz ze swoją zdrową żoną w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Żona jest samodzielna i nie wymaga opieki, to ona zajmuje się gotowaniem i prowadzeniem domu. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niemiecki dobry) od 30.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Nu)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 90 lat, 158 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na polineuropatię (ubytek masy mięśniowej) i artrozę, ma problemy ze słuchem i troszkę słabiej widzi. Jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub o lasce, potrzebuje asekuracji podczas korzystania z WC. Seniorka mieszka samotnie w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone zlecenie, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j. niem dobry) od 30.01.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Brä)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 94 lata, 180 cm wzrostu, 100 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, niewydolność nerek i nietrzymanie moczu (korzysta z cewnika i pieluch). Nosi aparat słuchowy i okulary, ma trudności z mową i słabo słyszy. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się (senior aktywnie pomaga i jest w stanie ustać na nogach; konieczny jest jednak transfer). Senior jest osobą sympatyczną i towarzyską, lubi grać na akordeonie i harmonijce ustnej. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.01.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73450 Neresheim (C/Web)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 80 lat, 66 kg wagi, 166 cm wzrostu. Pan choruje na nowotwór migdałka (nie mówi, tylko kiwa głową), nadciśnienie, lekką demencję, miewa stany depresyjne. Porusza się samodzielnie, jest w miarę mobilny: samodzielnie się myje i ubiera. Z usposobienia jest spokojny, lubi oglądać telewizję, dużo drzemie w ciągu dnia. Senior mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, na wsi, ale jest blisko do sklepu. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka i aneks kuchenny. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziana osoba niepaląca.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1800 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 92447 Zangenstein (C/Mül)

Zlecenie do małżeństwa od już !!!

Kobieta 88 lat, 160 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pani choruje na artrozę, osteoporozę, nadciśnienie i nowotwór, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku i jest w miarę samodzielna. Z usposobienia jest osobą cierpliwą i sympatyczną.

Mężczyzna 94 lata, 170 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch/wkładek). Porusza się trochę przy balkoniku, a trochę na wózku, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Codziennie przychodzi Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne. Podopieczny jest cierpliwy i sympatyczny.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. W łazience jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl