Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 04.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 76185 Karlsruhe (SL/Sta)

 

Do opieki mężczyzna 89 lat, 176 cm wzrostu, 74 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, porusza się całkowicie samodzielnie. Jest umysłowo zdrowy. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Codziennie przychodzi do niego córka (z psem) i wspólnie pracują w biurze, znajdującym się w piwnicy domu. Zamiast tradycyjnego posiłku w południe, przygotowuje się więc obiadokolację. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (pokój, salon, łazienka, TV, internet). Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego i prawo jazdy. Mile widziana osoba lubiąca zwierzęta. 

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od już !!! na 2 m-ce; 1800 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 76646 Bruchsal (SL/Law)

Do opieki małżeństwo:

Kobieta 91 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, osteoporozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się całkowicie samodzielnie. Sama również myje się i ubiera, jest bardzo mobilna i w dużej mierze samodzielna w wykonywaniu codziennych czynności.

Mężczyzna 91 lat, 172 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Jest słaby fizycznie, porusza się głównie na wózku inwalidzkim, ale nie trzeba go dźwigać- pan pomaga przy transferze.

Seniorzy mają przyjemne usposobienie. Mieszkają w niedużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (dwa pokoje z TV i dostępem do internetu, kuchnia, łazienka). Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego i prawo jazdy, konieczne do robienia zakupów. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c;+ 150 EUR bonus świąteczno-noworoczny; 83043 Bad Aibling (B/Eis)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 75 kg wagi, 154 cm wzrostu. Pani jest osobą leżącą, wszelkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Nie ma tutaj dźwigania. Pani korzysta z basenu i pieluch. Choruje na reumatyzm, cukrzycę i ma problemy z sercem. Seniorka jest przemiłą i komunikatywną osobą. Noce są przespane. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać podopiecznej insulinę. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.11.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno-noworoczny; 83209 Prien (B/Wie)

Do opieki rodzeństwo:

Kobieta: 86 lat, waga 71 kg, wzrost 160 cm. Umysłowo sprawna, ma niewydolność serca, wysokie ciśnienie, niedosłyszy, bardzo słabo widzi, ale mimo to jest w miarę samodzielna. Potrzebuje pomocy przy myciu co drugi dzień. Sama chodzi do toalety, nie potrzebuje wkładek. Przy pomocy balkonika porusza się tylko na spacerach. Należy prowadzić jej dom, gotować dla niej i jej brata.

Mężczyzna: 90 lat, wzrost 185 cm. Jest osłabiony, po lekkim udarze. Podopieczny potrzebuje lekkiej pomocy dwa razy w tygodniu gdy bierze prysznic. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery zabiera balkonik. Senior mieszka w oddzielnym mieszkaniu obok, przychodzi do niego sprzątaczka co dwa tygodnie. Należy przypominać mu o lekach, asekurować gdy chodzi po schodach (na górę do siostry).

Większe zakupy robi rodzina, sklep oddalony 10 min drogi. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 11-30.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 73435 Abtsgmünd (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 92 lata, 58 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani jest umysłowo zdrowa, fizycznie osłabiona ze względu na wiek. Porusza się po domu przy balkoniku, na spacery na wózku. Seniorka ma przyjemne usposobienie. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w niedużym miasteczku. W łazience zamontowany jest podnośnik w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niemiecki komunikatywny) od 13.11.2020 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 50937 Köln (N/Erb)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera (nie jest agresywna, nie jest uciekająca), ma problemy z pamięcią. Porusza się  samodzielnie, samodzielnie również jest w stanie się umyć i ubrać. Podopieczna jest bardzo miłą, energiczną i kulturalną kobietą. Mieszka sama. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, aby podać leki. Raz w tygodniu jest pod opieką Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 13.11.2020 na 2 m-ce; 1900 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 71576 Burgstetten (C/Hil)

 

Do opieki kobieta 50 lat, 69 kg wagi, 174 cm wzrostu. Pani jest po udarze mózgu, nie może mówić, ma cewnik. Trzeba pomóc jej wstać z łóżka - podopieczna pomaga przy tym. Potrafi przejść parę kroków przy pomocy balkonika, ale raczej porusza się na wózku. Do domu przychodzą fizjoterapeuci i rehabilitanci. Raz w tygodniu Pani zabierana jest do Tagespflege. Podopieczna mieszka z mężem, który pracuje, ale jest też pomocny- robi zakupy, zabiera żonę na spacer w niedzielę. Podopieczna jest sympatyczna, lubi się śmiać. Jest pogodną osobą mimo swojej choroby. Bardzo chętnie ćwiczy, żeby jak najszybciej wrócić do częściowej sprawności fizycznej. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i oddzielny prysznic. Sprawdzone miejsce (możliwość rozmowy z opiekunką znającą to miejsce). Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.11.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 30655 Hannover (PS/Kre)

 

Do opieki mężczyzna 93 lata, 83 kg wagi, wysoki. Pan choruje na Parkinsona i nadciśnienie, ma trudności z oddychaniem i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Po domu i na krótkie spacery porusza się przy balkoniku, jest trochę słaby fizycznie. Senior jest osobą kulturalną i o przyjemnym usposobieniu. Codziennie rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst do mycia i przebierania seniora, podają mu leki i kładą spać. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 14.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 92318 Neumarkt (S/Sen)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety.

Do opieki mężczyzna, lat 88, waga 80 kg, wzrost 177 cm.  Ma lekką demencję, czasem nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Podopiecznemu trzeba pomóc wstać, on aktywnie przy tym pomaga. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, aby wykąpać seniora. Podopieczny jest emerytowanym księdzem. Do dyspozycji opiekuna pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.11.2020 na 2 m-ce; 1650 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 57339 Erndtebrück (H/Völ)

Do opieki małżeństwo.

Mężczyzna 84 lata, 75 kg wagi, 172 cm wzrostu. Pan choruje na cukrzycę, nadciśnienie, raka prostaty i nietrzymanie moczu- ma cewnik. Porusza się samodzielnie, a na spacery przy balkoniku, ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Senior potrzebuje pomocy przy wstawaniu rano z łóżka, ubieraniu i codziennej higienie, ale też dużo robi sam. Raz w tygodniu przychodzi do niego fizjoterapeuta. Podopieczny ma spokojne usposobienie. Lubi przebywać w ogrodzie, czytać i słuchać muzyki.

Kobieta miała w przeszłości operację na kręgi i białaczkę. Obecnie choruje na artrozę, miewa nastroje depresyjne. Miewa również czasem gorsze dni- jest wtedy bardziej osłabiona fizycznie. Porusza się samodzielnie, sama również umyje się i ubierze.

Seniorzy lubią ze sobą rozmawiać, są kulturalni. Mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem dobry+prawo jazdy) od 15-30.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 30655 Hannover (Pr/Lül)

 

Do opieki mężczyzna 76 lat, 184 cm wzrostu, 73 kg wagi. Pan jest po wylewie, choruje na demencję, nietrzymanie moczu (nosi wkładki), nadciśnienie i jest osłabiony ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Potrzebuje pomocy/asekuracji przy czynnościach takich jak np. korzystanie z WC. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podopiecznego umyć i ubrać, a dwa razy w tygodniu terapeuta aby ćwiczyć sprawność fizyczną. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego oraz prawo jazdy, konieczne do robienia zakupów.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 17.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 97993 Creglingen (SL/Ben) 

 

Do opieki mężczyzna 89 lat, 65 kg wagi, 165 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby rozdzielić leki oraz wykąpać seniora. Podopieczny jest osobą palącą w domu, mieszka sam. Jest łóżko pielęgnacyjne. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Dobre i spokojne miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 27574 Bremerhaven (H/Red)

 

Do opieki kobieta, lat 88, waga 75 kg, wzrost 165 cm. Choruje na demencję (bez skłonności do agresji), ma problemy z sercem, niedowidzi i niedosłyszy. Ma lekkie nietrzymanie moczu- nosi wkładki. Porusza się samodzielnie. Jest osobą małomówną. Seniorka mieszka samotnie w domu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 23.11.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 70329 Stuttgart (C/Gei)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 68 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na Parkinsona i nietrzymanie moczu, jest też osłabiona za względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub z pomocą laski. Potrzebuje pomocy/ asekuracji przy np. wstawaniu rano z łóżka, w trakcie korzystania z WC itp. Seniorka lubi rozwiązywać krzyżówki, grać w gry i dziergać na drutach. Pani mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta wraz z mężem. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki dwa osobne pokoje z TV i z dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 25.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 92361 Berngau (S/Hab)

 

Do opieki mężczyzna 85 lat, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na demencję- ma problemy z pamięcią i orientacją (nie przejawia agresji). Porusza się całkowicie samodzielnie. Samodzielnie również się myje, ubiera i korzysta z toalety. Należy przypominać mu o częstym piciu, ponieważ za rzadko przyjmuje płyny. Senior mieszka na piętrze domu z pięknym ogrodem, ma kury i kota, którymi sam się zajmuje, należy mu tylko czasem przypominać o ich karmieniu. Lubi spędzać czas grając np. w domino. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.11.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 35686 Dillenburg-Donsbach (H/Thi)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 70 kg wagi, 165 cm wzrostu. Pani choruje na demencję i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie. Korzysta z wkładek higienicznych. Potrzebuje pomocy/asekuracji przy np. korzystaniu z toalety. Podopieczna jest miła i komunikatywna. Mieszka wraz z mężem (89 lat, 90 kg wagi, 180 cm wzrostu). Pan jest samodzielny, nie wymaga opieki. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. W łazience zamontowany jest podnośnik w wannie ułatwiający kąpiel. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedinst do podawania leków, a dwa razy w tygodniu aby wykąpać seniorkę. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 73450 Neresheim (C/Grö)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 64 kg wagi, 153 cm wzrostu. Pani choruje na serce, ma też słabą krzepliwość krwi. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawianiu, aktywnie pomaga przy tym. Samodzielnie się myje i chodzi do WC. Seniorka jest miłą, kontaktową i sympatyczną osobą. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, do zakładania rajstop uciskowych. Duże zakupy robi rodzina. Seniorka mieszka w cichej i spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy  z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 28.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 71522 Backnang- Steinbach (C/Bach)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety.

Do opieki mężczyzna 81 lat, 180 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pan choruje na raka, ma problemy z sercem i nadciśnienie, jest umysłowo sprawny. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocy/asekuracji przy wstawaniu rano z łózka. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno-noworoczny; 76547 Sinzheim (SL/Schä)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety. Do opieki małżeństwo:

Pani 87 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Seniorka lekko demencyjna, choruje na artrozę, jest po operacji jelita, porusza się przy balkoniku. Jest do dyspozycji łózko pielęgnacyjne.

Pan 91 lat, 175 cm wzrostu, 70 kg wagi. Senior porusza się troszkę przy balkoniku ale w większości na wózku, ma łóżko pielęgnacyjne. Pan dużo śpi w ciągu dnia. Należy pomóc mu wstać z łóżka (trudno mu złapać równowagę) i zaprowadzić go np. do stołu.

Seniorzy mieszkają w mieszkaniu w małej miejscowości, oboje są mili i mają spokojne usposobienie. Do dyspozycji opiekunki osobne małe mieszkanie: pokój z TV i dostępem do internetu, łazienka, aneks kuchenny z lodówką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 74597 Stimpfach (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 71560 Sulzbach (C/Anh)

 

Do opieki kobieta, lat 82, waga 48 kg. Ma demencję, osteoporozę, nosi pampersa dla bezpieczeństwa - woli chodzić do toalety, chodząca (po operacji biodra). Raz w tygodniu zabierana jest na cały dzień do Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Ciężkie zakupy robi rodzina. Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem, ma łagodne usposobienie. Do dyspozycji opiekunki pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 73760 Ostfildren (Pr/Her)

Oferta dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 95 lat, 165 cm wzrostu, 85 kg wagi. Senior choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu. Po domu porusza się z laską, na spacery chodzi przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. W ciągu dnia samodzielnie korzysta z toalety, a na noc potrzebuje pampersa. Senior ma łagodne i spokojne usposobienie. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 71397 Leutenbach (C/Rom)

 

Do opieki kobieta 80 lat, 68 kg wagi,163 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, bardzo dużo zapomina, często pyta o to samo. Trzeba mieć na nią "oko". Fizycznie jest sprawna i samodzielna. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podawać podopiecznej leki. Seniorka jest bardzo towarzyską i aktywną osobą, lubi dwa razy w tygodniu spotykać się z koleżankami, wychodzą wtedy np. do restauracji (w tym czasie opiekunka ma dodatkowy czas wolny). Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 73479 Ellwangen (C/Wes)

 

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na nadciśnienie, nietrzymanie moczu i demencję, nosi okulary. Porusza się samodzielnie. Lubi czytać i wychodzić na spacery. Seniorka mieszka na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym wraz z mężem, mąż nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość  j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 71384 Weinstadt (C/Uhl)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 68 kg wagi, 161 cm wzrostu. Pani choruje na raka, cukrzycę i artrozę. Porusza się przy balkoniku/ o lasce lub pod rękę z opiekunką. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji przy codziennych czynnościach. Ma spokojne i przyjemne usposobienie. Seniorka mieszka w centrum miasta w domu jednorodzinnym wraz z córką. Córka jest dorosła, pracująca i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 04.11.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 76185 Karlsruhe (SL/Sta)

 

Do opieki mężczyzna 89 lat, 176 cm wzrostu, 74 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, porusza się całkowicie samodzielnie. Jest umysłowo zdrowy. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Codziennie przychodzi do niego córka (z psem) i wspólnie pracują w biurze, znajdującym się w piwnicy domu. Zamiast tradycyjnego posiłku w południe, przygotowuje się więc obiadokolację. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (pokój, salon, łazienka, TV, internet). Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego i prawo jazdy. Mile widziana osoba lubiąca zwierzęta. 

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl